Uluslararası Zirve Ödülleri;

Uluslararası Zirve Ödülleri;

Pars Medya Hizmetleri’nin her sene geleneksel olarak düzenlediği ULUSLARARASI ZİRVE ÖDÜLLERİ tarihine bir yenisini daha ekliyor!

1.Zirve Ödüllerini 7 Eylül 2021’de Marriott Hotel’de

2.Zirve Ödüllerini 22 Şubat 2022’de Cahide Palazzo’da gerçekleştiren Pars Medya,

22 Mayıs 2023 Pazartesi akşamı Cahide Palazzo’nun muhteşem ambiyansında

3.Uluslararası Zirve Ödülleri’yle ‘Rüya ile Gerçeğin’ çarpışmasını üçüncü kez yeniden yazıyor…

Yurt içinde ve yurt dışında iş hayatının nabzını tutan ve sektöre adını altın harflerle kazıyan çoğu marka yüzünün ödüllendirileceği gece; siyasetten politikaya, Türkiye’nin en ünlü sanatçılarından medya dünyasının en ünlü simalarına dek çoğu ismi ödüllendirecek!

Her sene olduğu gibi bu sene de www.uluslararasizirveodulleri.com adresinden halk oylamasına sunulacak olan ankette, medya ve televizyon dünyasının enleri, halkın beğenisiyle seçilecek. Uluslararası alanda başarı sağlayan, çalışma hayatının marka yüzleri de bu atmosferin içinde ödül yağmuruna tutulacak.

Ece Erken, Jess Molho ve Tayyar Işıksaçan’ın sunumuyla gerçekleşecek olan muhteşem gece, Cahide Palazzo’nun bir harikalar diyarı olan “Cabaret Showlarıyla” büyüleyecek. Renkli ışıklarla kamaşan sahne, Gülşen’in canlı performansıyla zirvesin güncelleyecek…
3. Uluslararası Zirve Ödülleri, Bahar Babacan Beauty & Cosmetic sponsorluğunda, HAÇİKO derneği iş birliği ile düzenlenen bir Pars Medya organizasyonudur!